Tinklaraštis

Šviesos technologijos 19 metų patirtis

  • SVT
  • Tinklaraštis

Šviesos ir technologijų namai

2017 06 23

 
Šviesos technologijos ir SLO Lithuania – vienoje modernioje erdvėje
Birželio 15 d. apšvietimo ir elektrotechninių produktų pardavimo lyderiai kartu atidarė šviesos ir technologijų namus „Sunamus“.
Tai pirmas ir kol kas vienintelis Lietuvoje modernus šviesos ir technologijų centras, kuriame architekto Valdemaro Stupako suplanuota erdvė šviestuvų bei elektrotechninių produktų eksponavimui ir pardavimui.
 
 
Kai šviestuvai šviečia visą dieną
Visi apšvietimo sprendimai architekto Valdemaro Stupako suprojektuoti atskiromis zonomis, atsižvelgiant į funkciją ir kontekstą, todėl atvykus į „Sunamus“ labai paprasta įsivaizduoti, kaip atrodytų kokybiškas darbo vietų apšvietimas, kokie apšvietimo sprendimai tiktų poilsio zonoms, kaip kuriamas bendras apšvietimas arba kodėl taškinis apšvietimas kartais gali būti pranašesnis už visą erdvę užliejančią vienodą šviesą.
Šviesos ir technologijų namuose „Sunamus“ šviestuvai šviečia visą dieną, o kai kurie - ir naktį, kaip gi kitaip atsiskleistų apšvietimo paslaptys, todėl šviestuvuose naudojami aplinkai draugiški aukščiausio efektyvumo šviesos šaltiniai, elektrą taupančios lemputės ir LED šviesos diodai.
300 kv. m. patalpose sutilpo „Šviesos technologijų“ atstovaujamų „Delta Light“, „Nemo“, „Marset“, „Vibia“, „Studio Italia“, „Santa Cole“ ir kitų pasaulinio garso gamintojų šviestuvų pavyzdžiai bei visas spektras „SLO Lithuania“ elektrotechninės produkcijos žinomų gamintojų, kaip „Philips“, „Gira“, „Hager“, „Siemens“, „Devi“ ir daugelio kitų prekės.
 
Erdvė susitikimams ir originaliems apšvietimo sprendimams
„Sunamus“ laukia visų, kuriems reikalingi kokybiški modernūs ir klasikiniai šviestuvai, patikima apšvietimo įranga, teisingi ir pažangūs šiuolaikiški apšvietimo sprendimai, apšvietimo projektai, protingo namo sistemos, instaliaciniai gaminiai ar kiti elektrotechniniai produktai.
Šviesos ir technologijų namus „Sunamus“ surasite lengvai, privažiuosite patogiai, visuomet rasis vietos automobilių parkavimui. Užsukite. Lauksime.
„Sunamus“, įsikūręs Vilniuje, Ogmios mieste, Lukšio g. 15. Visi „Šviesos technologijų“ salonai - čia.