Apie mus

Atstovaujame pasaulyje žinomus šviestuvų gamintojus - architektūrinio apšvietimo lyderius Delta LightArkoslight, Zumtobel, Fagerhult, Thorn, Vibia, Vistosi, Bover, Halla, Louis Poulsen, Marset, FLOS, Studio Italia Design ir daug kitų iš Belgijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos. Mūsų atstovaujami šviestuvų gamintojai.

Mūsų veikla

Apšvietimo projektavimas.
Šviesos dizainas ir vizualizavimas.
Elektros instaliacija ir protingo namo projektavimas.

Kiekvienas įgyvendintas apšvietimo projektas, ar tai būtų miesto parkas, aikštė, tiltas, pastato fasadas, gatvė ar takelis, verslo centras, privatus namas, kiemas, baseinas, džiugina mus. Jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiems. Susipažinkite - „Šviesos technologijų“ apšvietimo projektai.

ISTORIJA

UAB „Šviesos technologijos“ yra apšvietimo projektavimo, šviestuvų ir jų priedų, protingo namo sistemų tiekimo įmonė, kuri įsikūrė 2002 m. Startavome keturiese, panašiai kaip daugelis startuolių, svajodami įgyvendinti didelę idėją ir turėdami šiek tiek patirties. Prekyba pirmaisiais šviestuvais, pirmieji tvirti ryšiai su užsakovais, architektais, interjero dizaineriais, pasiteisino.

Dabar manome, kad žinome žymiai daugiau apie šviesą. Bendradarbiaujame su architektais, interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais ir investuotojais Lietuvoje ir už jos ribų. Kasmet dalyvaujame didžiausiose Europoje apšvietimo ir dizaino parodose „Saloni“ Milane ir „Light & Building” Frankfurte. Komandoje, kuri nuo įsikūrimo padidėjo 5 kartus, dirba patyrę projektų vadovai, Vilniaus dailės akademijos dėstytojai, dizaineriai ir apšvietimo projektuotojai, reguliariai tobulinantys žinias ir įgūdžius tarptautiniuose seminaruose. Esamę įkūrę atstovybes ir salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Dabar teigiame, kad žinome beveik viską apie šviesą. Kaip sako Sage Russell, knygos "The Architecture of Light" autorius, kurdami aplinką įprastai pasikliaujame savo pojūčiais, t.y. garsais, kvapais ir prisilietimais, kurie formuoja mūsų vidinius vaizdus. Dažniausiai pasitikime vaizdais, nesusimąstydami, kad vaizdas – tai šviesos sukurtas rezultatas.

Šviesa keičia aplinkos vaizdus ir mūsų emocijas. Tinkamai parinkta šviesa pabrėš mus supančios aplinkos grožį, o netinkamas apšvietimas akimirksniu sugriaus ilgai projektuotas erdves. Jei norite kitos nuotaikos, vizualiai praplėsti erdves, suteikti aplinkai naujų spalvų, keiskite apšvietimą.