Protingi namai. Kas tai?

Šviesos technologijos 19 metų patirtis

Nuo elektros jungiklio iki protingo namo sistemos

Plačiau nesigilindami į šiuolaikinių pastatų įrengimą bei techninę būklę, paminėsime, kad saugumas, patogumas, komfortas, energijos taupymas tapo daugelio pastatų, privačių būstų savininkų siekiamybe. Esminiu prioritetu tapo patogus apšvietimas ir apšvietimo valdymas, visų namo inžinerinių tinklų apjungimas į vieną sistemą ir valdymas vieno įrenginio pagalba, teritorijų vaizdo stebėjimas, automatinis šildymo ir kondicionavimo reguliavimas.

Šios įžvalgos iš tikrųjų kilo bendraujant su jumis, mūsų užsakovais. Todėl apšvietimo projektavimas ir protingo namo sistemos įrengimas mums yra savaime suprantami dalykai, jau vien todėl, kad jiems vykdyti reikalinga ta pati įranga, naujausios kartos, Smart House, protingo namo, išmanaus būsto ar kitais vardais vadinamos, technologijos.

Šviesos technologijos dirba su pasaulinio lygio gamintojais Gira ir Busch-Jaeger, kurių instaliaciniai produktai, išmanaus namo sistemos visada ir prie visko tinka, kad ir kokie sudėtingi būtų architektūriniai pastato sprendimai. Lauksime jūsų projektų ir užklausų.